Radca Prawny Jakub Kochan

Prawne Aspekty Wychodzenia z Długów

Dziękujemy za duże zainteresowanie. 

Umówiliśmy się z Panem Jakubem na kolejnego live, gdzie poruszy inne interesujące Was problemy typu: polisolokaty, kredyty walutowe, odszkodowania, odzyskiwanie należności itp.

Prawdopodobny termin to 18 stycznia – damy znać mailem.

1 thought on “NAGRANIE: Prawne Aspekty Wychodzenia z Długów”

 1. Witam!
  Nie wiem czy mój problem będzie w temacie? Ale naprawdę już nie wiem co nam robić i do kogo się zwrócić ?
  Mój problem polega na tym , że przed świętami 2021r. Zostałam oszukana na prawie 40 tys. zł.
  Już mówię o co chodzi. Po prostu na początku grudnia nawet Nie winem jak ani kiedy! Zostawiłam na jakiejś stronie internetowej swój nr. tel.
  Po ok 1, 2 dniach zadzwonił do mnie niby jakiś analityk finansowy , makler giełdowy. W trakcie rozmowy ten mężczyzna przekonał mnie do zainwestowania na gieldzie, kryptowalutach i itp.
  Najpierw zainwestowałam tylko 150 dolarów. Co było stosunkowo niską kwotą! Po ok . tygodniu okazało się że udało mi się zarobić ponad 1000 dolarów. I w tamtej chwili już właściwie popłynęłam! Ten człowiek zaproponował mi już większą inwestycje! 20.000 tyś zł.mimo wahań wplacilam tą kwotę. Po ok 4-5 dni na moim koncie przez nich ( pewnie fikcyjnie) zalożonym było już ok. 20.000 tyś. Dolarów Potem zapłaciłam jeszcze kolejne ok. 20.000tys zł na jakieś podatki i aby otworzyć jakiś portfel inwestora.
  Problem się zaczął kiedy te pieniądze miały trafić na moje konto!
  I kiedy poprosilam o potwierdzenie przelewu! Wtedy bardzo szybko urwał się całkowicie kontakt z nimi.
  Dopiero po wszystkim dowiedziałam się że istnieje coś takiego jak komisja nadzoru finansowego gdzie dowiedziałam się że taka firma w ogóle w ich rejestrze nie istnieje!
  W tym momencie dotarło do mnie że właśnie straciłam wszystkie oszczędności które miałam! W najgorszym momencie bo nie dość że to było przed samymi świętami , nie dość że mój syn właśnie kończył 18 lat i liczył na fajny prezent , to jeszcze właśnie straciłam pracę . Błagam powieccie mi proszę co ja mogę zrobic? Czy mam jakieś szanse na odzyskanie tych niby zarobionych tam pieniędzy ? AlboPrzynajmniej tych które zainwestował?
  Czy raczej nie ma na to już szans i muszę pogodzić się że strata?

  W trakcie rozmowy

Dodaj komentarz