Radca Prawny Jakub Kochan

NAGRANIE: - Jak wychodzić z długów?

Dziękujemy za duże zainteresowanie. 

Umówiliśmy się z Panem Jakubem na kolejnego live, gdzie poruszy inne interesujące Was problemy typu: polisolokaty, kredyty walutowe, odszkodowania, odzyskiwanie należności itp.

Jeśli masz pytania, lub interesuje Cię jakaś kwestia, to napisz w komentarzu. Poruszymy ten temat na następnym spotkaniu.

3 thoughts on “NAGRANIE: Jak wyjść z długów? Jakub Kochan”

  1. Dzień Dobry,
    w 2018 zamknęłam polisolokatę w firmie Compensa ponieważ moja agentka ubezpieczeniowa poinformowała mnie (po ok 8 latach płacenia składek), że “warunki są niekorzystne” i powinnam zamknąć tę, a otworzyć inną polisę o “gwarantowanych, korzystnych warunkach” Tak też zrobiłam. Po zamknięciu tej pierwszej polisy otrzymałam tylko część wpłaconych składek – pytanie pierwsze czy w takim wypadku mogę się jeszcze ubiegać o stracone pieniądze? I drugie pytanie po Master Money Maker doszłam do wniosku, że sama jestem w stanie lepiej pomnażać mój kapitał i chciałabym zamknąć również tę nową teoretycznie korzystniejsza polisę, jak mogę się za to zabrać, aby otrzymać spowrotem jak największą sumę z wpłaconych dotychczas składek?
    Pozdrawiam serdecznie
    Ela Zygowska

Dodaj komentarz