Jak bezpłatnie korzystać z pieniędzy banku nie płacąc odsetek?

“Dlaczego nie oszczędzasz i nie odkładasz pieniędzy? ” – zapytałem kiedyś znajomego.
“Bo nie mam z czego! Większość wydaje na sprawy bieżące, a nie chce obniżać standardu życia..” – wyżalił mi się.

Wielu z nas zgodzi się z tym, nie znajdując rozwiązania.

A przestrzeń do oszczędzania, bez obniżania standardu życia, istnieje praktycznie zawsze. Trzeba tylko podnieść swoje finansowe IQ oraz dokładnie poznać zasadę funkcjonowania produktów, z których korzystamy.

Choćby karta kredytowa – każdy ma, ale mało kto wie jak bezpłatnie korzystać z pieniędzy banku bez płacenia odsetek. Dlatego obejrzyj wideo, aby już teraz poznać klika przydatnych trików.

Dokładna znajomość mechanizmów działania produktów finansowych z których i tak korzystamy (karty, konta, ubezpieczenia, kredyty, hipoteka, itp.), w przypadku nawet przeciętnej rodziny pozwala oszczędzić KILKASET złotych miesięcznie.

Teraz zróbmy szybką kalkulację.

Zakładając że przez 5 lat odkładalibyśmy co miesiąc 500zł to da nam już 30tys oszczędności.

A gdybyśmy nauczyli się bezpiecznego inwestowania – np. 3% miesięcznie – i w ten sposób obracali oszczędzonymi pieniędzmi, to po 5 latach byłoby już ponad 80 tys. PLN.

Jedno jest pewne. Chyba zgodzisz się ze mną, że nic nam nie spadnie z nieba. Nikt nie zrobi tego za nas. I jeśli chcemy się bogacić to musimy sami zdobywać widzę, rozwijać swoje finansowe IQ oraz uczyć się mądrze zarządzać swoim majątkiem.

Pozdrawiam,
Kamil K. Partyka.