Mod i – Quiz

Handel na rynkach finansowych wiąże się z ryzykiem, dlatego warto się edukować. Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. Treści przedstawione w materiale video są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego materiału, ani szkody. Pamiętaj! Inwestowanie na rynku FOREX, CFD, kryptowalut, indeksów giełdowych, metali szlachetnych, surowców, towarów wiąże się z podobnym ryzykiem jak inwestowanie w kontrakty terminowe, co grozi znaczną utratą kapitału bądź nawet jego całości.

3p Consulting Group sp. z o.o. otrzymuje prowizję od obrotu klientów, którzy w wyniku szkoleń zdecydowali się na usługi brokera Vantage International Group Limited świadczącego usługi za pomocą klimexcm . com

Informacje dotyczące brokera Vantage International Group Limited świadczącego usługi za pomocą klimexcm . com stanowią materiały reklamowe. 70-89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u tego brokera.