Jak w polskich realiach oszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy PLN, aby potem zarobić pierwszy i kolejny milion?

Kliknij play i obejrzyj nagranie z LIVE, aby poznać konkretne strategie:

Tylko teraz bezpłatnie

Tylko teraz do 4 grudnia, możesz otrzymać cały pakiet szkoleniowy bezpłatnie. Jednak, aby uniknąć przypadkowych osób, minimalnym wymaganiem jest założenie rachunku inwestycyjnego u brokera Klimex CM z minimalnym depozytem 500 EUR/GPB/USD.

Obecnie zostały już tylko 2 rodzaje pakietów: BRONZE i SILVER. Oto co w nich dostaniesz:

Pakiet BRONZE: Depozyt 500-2000 EUR/GBP/USD

Wartość Całkowita
9404 zł FREE

Rachunek Inwestycyjny RAW

Najbardziej korzystna forma rachunku inwestycyjnego. Najniższe opłaty transakcyjne. Ochrona przed saldem ujemnym. Dźwignia standardowa 1:100. Taki rodzaj kont do tej pory był dostępny jedynie dla profesjonalistów dysponującym x10 większym wkładem. 

Tylko ty decydujesz o swoich środkach i zawieranych transakcjach. Klimex CM jest częścią jednaj z największych grup finansowych VANTAGE FX. Bezpieczeństwo i wypłacalność gwarantuje Narodowy Bank Australii

Bonus do konta aż 50%

Do Twoich środków zostanie dodany bonus aż 50%.  Są to prawdziwe pieniądze służące do zawierania i zabezpieczania transakcji. Wpłacając np. 2000 USD, na koncie do dyspozycji będziesz miał  ekstra +1000 USD = razem 3000 USD (!) Bonusu nie można wypłacić, ale zarobione dzięki niemu pieniądze jak najbardziej TAK.

Platforma e-learningowa

Z zapisem wszystkich spotkań, analiz, lekcji, itp. Abyś mógł wracać do materiałów i przerabiać je w swoim najlepszym tempie.

Morning Markets Update 74 zł/mc (FREE do zakończenia DMS Online)

Dostęp do live z codziennymi porannymi analizami rynków i omówieniem sytuacji. Spotkania są nagrywane dla osób, które nie mogą być rano.

Aplikacja Timing Dominate 49 zł/mc FREE (do zakończenia DMS Online)​

Do końca szkolenia dostaniesz bezpłatny dostęp do aplikacji Timing Dominate. Najciekawsze informacje i analizy rynkowe będą na bieżąco pojawiać się bezpośrednio w Twoim telefonie. Tak abyś nie musiał ślęczeć przed monitorem, a jednocześnie nie przegapił ważnych momentów i  wykorzystał aktualną sytuację do zarabiania.

Wskaźnik Klimex_DME 297 zł FREE​

Bezpłatny dostęp do zaawansowanego wskaźnika ułatwiającego handel (liczenie ryzyka, wolumenu, zysku, czasu do zamknięcia okresu, RSI, wyszukiwanie formacji, itp.)

New Trading Psychology 995 zł FREE​

Kurs psychologii tradingu. Kierowanie się emocjami, szczególnie przy dynamicznych ruchach ceny, często prowadzi do podejmowanych impulsywnie decyzji, które wygrywają nad logiczną i racjonalną oceną sytuacji.  Zobaczysz jak tego uniknąć, aby zacząć zachowywać się jak profesjonalny trader i w pełni racjonalnie pomnażać swoje konto, unikając takich pułapek.

Dominate Markets Online 4995 zł FREE​

Zaawansowany kurs tradingu w ulepszonej formule trójkąta efektywności Edgar Dale. Od zupełnego początku (obsługa platformy, formacje, dobieranie volumenu, liczenie ryzyka), po przez struktury falowo-korekcyjne, układy, poziomy fibo, aż do prowadzenia pozycji, zabezpieczania zysków, zarządzania kapitałem, rozgrywanie układów, itp.

Kurs w formie codziennych spotkań na żywo (min 45min) nagrywanych i udostępnianych potem na platformie e-learningowej. Data rozpoczęcia 7 grudnia 2020. Przewidywana data zakończenia  ok 15 stycznia 2021. Roczny dostęp do nagranych materiałów. 

NOWOŚĆ: Money Master Meeting 997 zł FREE​

Prawo, Podatki i Pieniądze – Wykłady eksperckie z prawnikiem, finansistą i doradcą biznesowym. Przedstawić Ci moich mentorów, którzy pomagają mi w tak kluczowych kwestiach. Poznasz nowe możliwości i rozwiązania, które wyniosą Twoje działania finansowe na zupełnie nowy poziom.

NOWOŚĆ: Money Master Management 1997 zł FREE​

Stań się ekspertem i zbuduj swoje imperium finansowe. Nauczę Cię szybkiego i skutecznego podejmowanie decyzji finansowych.  W ciągu 30s będziesz umiał policzyć, czy przedstawiona propozycji jest dla Ciebie dobra, czy nie.  Rozpoznasz prawdziwe okazji inwestycyjne. Wykryjesz i unikniesz zagrożeń, którym często są naciągacze oferujący pozornie intratne produkty finansowe, liczący na brak wiedzy swoich klientów.

Pakiet SILVER: Depozyt 5000 EUR/GBP/USD

Wartość Całkowita
12594 zł FREE

WSZYSTKO TO CO W PAKIECIE BRONZE, plus:

Bonus do konta aż 30%

W tym wariancie do Twoich środków zostanie dodany bonus aż 30%.  Są to prawdziwe pieniądze służące do zawierania i zabezpieczania transakcji. Wpłacając np. 5000 USD, na koncie do dyspozycji będziesz miał  ekstra +1500 USD = razem 6500 USD (!) Bonusu nie można wypłacić, ale zarobione dzięki niemu pieniądze jak najbardziej TAK.

Mentoring z Sebastianem Bryksem raz w mc 1995 zł FREE​

Fascynujące spojrzenie na rynki od strony analizy fundamentalnej.

Sebastian Bryks is the founder and director of Bryks Chartered Accountants. With experience in the accounting and finance profession spanning more than 15 years, Sebastian has led an extensive array of projects and is a trusted advisor to clients across a range of sectors. These include property development, human resource management, financial services, hospitality, professional services, mining and marketing.

Sebastian has a reputation as a scrupulous accountant who delivers quality expert advice at a cost effective price to all of his clients.

NOWOŚĆ: 3H indywidualnych konsultacji ( prawnik , doradca biznesowy , finansista ) 997 zł FREE

Prawo, Podatki i Pieniądze – W ramach pakietu otrzymasz 3 godziny indywidualnych konsultacji z jednymi z najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach.

Aby przystąpić do “Dominate Markets Online” wyślij swoje zgłoszenie.
Kliknij przycisk poniżej, wypełnij dane i na końcu wybierz pakiet.

W ciągu kliku dni skontaktujemy się z Tobą. Po weryfikacji otrzymasz dalsze instrukcje i dostęp do materiałów.
UWAGA! Prosimy o cierpliwość – otrzymaliśmy wiele zgłoszeń.

UWAGA! 4 grudnia pociąg odjeżdża. Zamykamy zapisy, weryfikujemy konta, dodajemy osoby do specjalnej grupy na FB i od 7 grudnia zaczynamy kurs.

Ostateczny koniec za: