Case Study

5 taktyk inwestycyjnych, które wygenerowały 218,17% zysku w bezpieczny sposób

Naucz się pomnażać kapitał jak prawdziwy TRADER

Osoby chętne, aby zgłębiać wiedzę o giełdzie i tradingu, zapraszam na 7-dniowy warsztat online poświęcony tylko tej tematyce.

TRADING MONEY MAKER

To 7-częściowy kurs online, w formie dogodnych nagrywanych wieczornych LIVE, który od podstaw i w prosty do zrozumienia sposób nauczy Cię:

 • Jak od A do Z w praktyce obsługiwać platformę transakcyjną?
 • Jak minimalizować ryzyko i maksymalizować zyski w transakcjach?
 • Jak prawidłowo identyfikować dochodowe punkty zwrotne w trendzie wzrostowym i spadkowym?
 • Jakie są 4 asy optymalizujące zyski?
 • Jak zwiększać profit wykorzystując najskuteczniejsze elementy analizy fundamentalnej?
 • Jak zarządzać emocjami, aby unikać mentalnych pułapek, które sabotują skuteczność?
 • Jak stworzyć i wdrożyć w życie realny plan zarobienia pierwszego miliona?
 • Oraz wiele, wiele więcej…

 

Dlaczego inwestycja we własne umiejętności to najlepiej ulokowane pieniądze w Twoim życiu?

Zauważyłeś już, co odróżnia ludzi bogatych od tych, którzy całe życie przepracują na etacie? Ci pierwsi nieustannie podejmują działanie i cały czas szukają sposobów na pomnażanie pieniędzy. Najpierw inwestują w siebie, własną edukację, szkolenia, umiejętności. Potem zarabiają na wzrostach, spadkach i zmienności rynków finansowych. 

Pieniądze ludzi bogatych nigdy nie zalegają na koncie – zawsze są w ruchu, ciągle generują nowe zyski.

Tego właśnie chcę nauczyć Cię podczas kursu TRADING MONEY MAKER – bo umiejętność inwestowania i pomnażania to nie tylko zarabianie dużych pieniędzy. To umiejętność, która bezpośrednio przekłada się na prawie każdy aspekt życia.

Zawód na trudne czasy

To przede wszystkim nie tylko dodatkowe pieniądze, ale też bezpieczeństwo i dywersyfikacja źródeł zarobku. A dzięki temu, że na tradingowi możesz poświęcać tylko kilkanaście minut dziennie, możesz cieszyć się dodatkowymi dochodami, bez rezygnowania z obecnego stylu życia.

Nowe źródło dochodu

Trading to zarabianie na zmienności rynków finansowych. Ostatni rok dla wielu był źródłem zmartwień, ale dla traderów była to okazja na budowanie fortun. Bo niezależnie od tego, czy wykresy idą w górę czy w dół, Ty możesz zarabiać.

Lifestyle, którego pragniesz

Jak często musisz odmawiać sobie rzeczy, których chcesz? Czas przestać zastanawiać się nad tym, czy możesz sobie na coś pozwolić. Czas żyć tak, jak zawsze tego chciałeś.

Pomnóż swój kapitał

Biedni oszczędzają, bogaci inwestują. Buduj kapitał i pomnażaj oszczędności.

Bezpieczeństwo finansowe

Na 100% ufasz swojemu pracodawcy? Drugie źródło dochodu to gwarancja tego, że zawsze będziesz miał z czego się utrzymać.

Czas na to, by smakować życie

Trading po nauczeniu, to nie więcej, niż 30-60 min dziennie. Wystarczy telefon, aplikacja i internet. Tradować możesz z dowolnego miejsca na ziemi. Widzisz, jakie możliwości to daje?

Nie musisz być giełdowym ekspertem, by szybko zarobić duże pieniądze. Wystarczy, że zastosujesz się do zasad, których nauczę Cię w trakcie kursu.

Decydując się na udział w kursie TRADING MONEY MAKER zaczniesz naukę od podstaw. Nawet, jeśli nie miałeś do tej pory do czynienia z tradingiem, z łatwością zrozumiesz każdy z poruszanych tematów. Wszystko zostanie wytłumaczone w przystępny sposób, a cały materiał to wyłącznie praktyczna wiedza, bez zbędnych zapychaczy.

Jakie są wyniki?

To tylko kilka rzeczy, które opanujesz podczas kursu TRADING MONEY MAKER:

Ale co najważniejsze, krok po kroku pokażę Ci praktyczne strategie i nauczę Cię, jak wdrażać je w realnych sytuacjach rynkowych. W internecie jest całe mnóstwo teoretycznych poradników, których zastosowanie w realnym świecie jest niemal zerowe.

Podczas kursu TRADING MONEY MAKER zobaczysz od podstaw jak działają wykorzystywane przeze mnie strategie i jak wdrażać je w efektywny sposób, by systematycznie zarabiać na rynkach finansowych.

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

TRADING MONEY MAKER to zaprojektowany zestaw prostych i skutecznie działających narzędzi, które są gotowym rozwiązaniem dla początkujących osób, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie inwestowania na rynkach finansowych. Przedstawione w nim zasady oparte są na wynikach strategii przynoszących długoterminowe efekty. Nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w tradingu, ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie. 

Jak wygląda proces nauczania?

Kurs odbywa się w postaci 7 sesji online.

Na początku nauczysz się obsługiwać platformę do zawierania transakcji. Kiedy opanujesz już korzystanie z aplikacji, skupimy się na zarabianiu.

W trakcie zajęć będziesz poznawał najnowsze podejście do zyskownego handlu, zbudowane w oparciu o wieloletnie wnioski z działania największych funduszy inwestycyjnych. Są to aktualne strategie, które z powodzeniem wykorzystuję na co dzień.

Dowiesz się, jak unikać licznych pułapek, które zastawiane są przez “grube ryby”. Jednocześnie zaczniesz rozpoznawać miejsca do zawierania zyskownych transakcji, o których inni mogą tylko pomarzyć. 

Dodatkowo otrzymasz elastyczne podejście do procedury minimalizacji ryzyka i maksymalizacji profitu.

28/11/22 godz. 20:00

SESJA I

Jak od A do Z w praktyce obsługiwać platformę transakcyjną?

Podczas pierwszego spotkania nauczysz się płynnie poruszać w przestrzeni tradingowej za pomocą aplikacji transakcyjnej. Jest to aplikacja na telefon, będziesz więc potrzebował smartfona z dostępem do internetu.

29/11/22 godz. 20:00

SESJA II

Jak minimalizować ryzyko i maksymalizować zyski w transakcjach?

Minimalizacja ryzyka to klucz do regularnego i bezpiecznego budowania kapitału. Szczegółowo wyjaśnię Ci mechanizmy ograniczania ryzyka stosowane przez profesjonalnych traderów, które w długim terminie przekładają się na maksymalizację zysków.

30/11/22 godz. 20:00

SESJA III

Jak prawidłowo identyfikować dochodowe punkty zwrotne w trendzie wzrostowym i spadkowym?

Identyfikacja i przewidywanie zjawisk zachodzących na wykresie to klucz do zawierania transakcji, na których zarobisz. Krok po kroku pokażę Ci, jak rozpoznawać nadchodzące okazje do zdobycia zysku.

1/12/22 godz. 20:00

SESJA IV

Jakie są 4 asy optymalizujące zyski?

Każdy trader ma swoje sekrety, którymi przeważnie niechętnie się dzieli. Ja nie mam nic do ukrycia, dlatego pokażę Ci moje 4 asy, dzięki którym od lat regularnie zarabiam na rynkach finansowych.

2/12/22 godz. 20:00

SESJA V

Jak zwiększać profit wykorzystując najskuteczniejsze elementy analizy fundamentalnej?

Podczas zajęć nauczysz się, jak przekształcić analizę fundamentalną w potężne narzędzie, dzięki któremu z niemal stuprocentową skutecznością ocenisz, które transakcje zawierać, aby zarobić.

3/12/22 godz. 20:00

SESJA VI

Jak zarządzać emocjami, by unikać mentalnych pułapek, które sabotują skuteczność?

Zimna krew to jedna z najważniejszych broni w arsenale tradera. Pokażę Ci, jak trzymać nerwy na wodzy i jak unikać najczęstszych pułapek, które prowadzą do strat.

4/12/22 godz. 20:00

SESJA VII

Jak stworzyć i wdrożyć w życie realny plan zarobienia pierwszego miliona?

Pomogę Ci wytyczyć szczegółową ścieżkę do zarobienia pierwszego miliona złotych. Czego będziesz potrzebował, by osiągnąć cel? Systematyczności i motywacji.


BONUSY

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Kamil Partyka.

Wolność i niezależność finansowa to tematy, którym poświęciłem praktycznie całe życie.

Zaczęło się od studiów ekonomicznych, następnie pracy w branży finansowej. A potem odkryłem trading…

Na drodze do moich własnych sześciu zer zrozumiałem, że najważniejszych lekcji nigdy nie nauczono mnie ani w szkole, ani na etacie.

Obserwując moich kolegów, a potem też moje własne sukcesy zrozumiałem, że nawet dobrze płatny etat nie ma nic wspólnego z prawdziwą niezależnością finansową. 

Bo jedyna droga do naprawdę dużych pieniędzy to umiejętność inwestowania. A tego nie nauczysz się w ani na studiach, ani w pracy.

Sesje odbywają się online, dlatego żeby wziąć w nich udział będziesz potrzebował laptopa albo komputera. Podobnie w przypadku platformy transakcyjnej – zaczniemy od nauki podstawowej wersji na komputer.

Kurs TRADING MONEY MAKER został stworzony tak, by pokazać nowe możliwości nawet doświadczonym traderom. Jednak wszystko omawiane jest od zupełnych podstaw, krok po kroku – tak, aby absolutnie każdy potrafił to zrozumieć i wdrożyć w życie.

W żadnym razie. Trading polega na rozpoznawaniu zjawisk zachodzących na wykresie, dlatego potrzebujesz przede wszystkim spostrzegawczości i opanowania. Wykształcenie w tych dziedzinach jest zupełnie zbędne.

Na początku nie musisz nic inwestować. W trakcie kursu będziemy pracowali na platformie demonstracyjnej, na której będziesz mógł ćwiczyć i testować strategie bez używania realnych pieniędzy. Gdy będziesz już gotów obracać prawdziwą gotówką, polecam zaczynać od niewielkich sum, np. 500 dolarów.

Kwoty zysku, które będziesz wypłacał zależą od kwoty startowej. Im więcej zainwestujesz, tym więcej zarobisz.
Obracanie dużymi kwotami może jednak być stresujące i prowokować popełnianie błędów, dlatego sugeruję, aby osoby początkujące zaczynały od mniejszych sum.

3P Consulting Group Sp. z o.o.
ul. Topolowa 1 lok. E,
97-300 Piotrków Trybunalski
REGON: 387395694,
NIP: 7712911902
E-mail: kamil@kamil-partyka.pl

3p Consulting Group sp. z o.o. prowadzi działalność szkoleniową. Nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży produktów finansowych.

Niniejsza strona internetowa i zamieszczone na niej treści oraz publikacje (m.in. artykuły, wpisy, strony, podstrony, analizy itp.):

 • ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
 • ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku).
 • ani w całości, ani w części, nie stanową porady ani opinii podatkowej czy prawnej w rozumieniu art. 2 ust. 1 i art. 31 ustawy o doradztwie podatkowym (Dz. U. z 1996 r. Nr 102, poz. 475, ze zm.).

Handel na rynkach finansowych wiąże się z ryzykiem, dlatego warto się edukować. Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. Treści przedstawione w materiale video są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego materiału, ani szkody. Pamiętaj! Inwestowanie na rynku FOREX, CFD, kryptowalut, indeksów giełdowych, metali szlachetnych, surowców, towarów wiąże się z podobnym ryzykiem jak inwestowanie w kontrakty terminowe, co grozi znaczną utratą kapitału bądź nawet jego całości.