DOMINATE MARKETS ONLINE

Specjalny warsztat online, uczący krok po kroku inwestowania na rynkach finansowych. Całość składa się z wszechstronnego pakietu wiedzy i trwa od 7 grudnia 2020 do ok 15 stycznia 2021r.

Pakiet BRONZE: Dla Osób z depozytem 500-2000 EUR/GBP/USD

Wartość Całkowita Pakietu 9405 zł

Rachunek Inwestycyjny RAW

Najbardziej korzystna forma rachunku inwestycyjnego. Najniższe opłaty transakcyjne. Ochrona przed saldem ujemnym. Dźwignia standardowa 1:100. Taki rodzaj kont do tej pory był dostępny jedynie dla profesjonalistów dysponującym x10 większym wkładem. 

Tylko ty decydujesz o swoich środkach i zawieranych transakcjach. Klimex CM jest częścią jednaj z największych grup finansowych VANTAGE FX. Bezpieczeństwo i wypłacalność gwarantuje Narodowy Bank Australii

Bonus do konta aż 50%

Do Twoich środków zostanie dodany bonus aż 50%.  Są to prawdziwe pieniądze służące do zawierania i zabezpieczania transakcji. Wpłacając np. 2000 USD, na koncie do dyspozycji będziesz miał  ekstra +1000 USD = razem 3000 USD (!) Bonusu nie można wypłacić, ale zarobione dzięki niemu pieniądze jak najbardziej TAK.

Platforma e-learningowa

Z zapisem wszystkich spotkań, analiz, lekcji, itp. Abyś mógł wracać do materiałów i przerabiać je w swoim najlepszym tempie.

Morning Markets Update 74 zł/mc

Dostęp do live z codziennymi porannymi analizami rynków i omówieniem sytuacji. Spotkania są nagrywane dla osób, które nie mogą być rano.

Aplikacja Timing Dominate 49 zł /mc

Do końca szkolenia dostaniesz bezpłatny dostęp do aplikacji Timing Dominate. Najciekawsze informacje i analizy rynkowe będą na bieżąco pojawiać się bezpośrednio w Twoim telefonie. Tak abyś nie musiał ślęczeć przed monitorem, a jednocześnie nie przegapił ważnych momentów i  wykorzystał aktualną sytuację do zarabiania.

Wskaźnik Klimex_DME 297 zł

Bezpłatny dostęp do zaawansowanego wskaźnika ułatwiającego handel (liczenie ryzyka, wolumenu, zysku, czasu do zamknięcia okresu, RSI, wyszukiwanie formacji, itp.)

New Trading Psychology 995 zł

Kurs psychologii tradingu. Kierowanie się emocjami, szczególnie przy dynamicznych ruchach ceny, często prowadzi do podejmowanych impulsywnie decyzji, które wygrywają nad logiczną i racjonalną oceną sytuacji.  Zobaczysz jak tego uniknąć, aby zacząć zachowywać się jak profesjonalny trader i w pełni racjonalnie pomnażać swoje konto, unikając takich pułapek.

Dominate Markets Online 4995 zł

Zaawansowany kurs tradingu w ulepszonej formule trójkąta efektywności Edgar Dale. Od zupełnego początku (obsługa platformy, formacje, dobieranie volumenu, liczenie ryzyka), po przez struktury falowo-korekcyjne, układy, poziomy fibo, aż do prowadzenia pozycji, zabezpieczania zysków, zarządzania kapitałem, rozgrywanie układów, itp.

Kurs w formie codziennych spotkań na żywo (min 45min) nagrywanych i udostępnianych potem na platformie e-learningowej. Data rozpoczęcia 7 grudnia 2020. Przewidywana data zakończenia  ok 15 stycznia 2021. Roczny dostęp do nagranych materiałów. 

NOWOŚĆ: Money Master Meeting 997 zł

Prawo, Podatki i Pieniądze – Wykłady eksperckie z prawnikiem, finansistą i doradcą biznesowym. Przedstawić Ci moich mentorów, którzy pomagają mi w tak kluczowych kwestiach. Poznasz nowe możliwości i rozwiązania, które wyniosą Twoje działania finansowe na zupełnie nowy poziom.

NOWOŚĆ: Money Master Management 1997 zł

Stań się ekspertem i zbuduj swoje imperium finansowe. Nauczę Cię szybkiego i skutecznego podejmowanie decyzji finansowych.  W ciągu 30s będziesz umiał policzyć, czy przedstawiona propozycji jest dla Ciebie dobra, czy nie.  Rozpoznasz prawdziwe okazji inwestycyjne. Wykryjesz i unikniesz zagrożeń, którym często są naciągacze oferujący pozornie intratne produkty finansowe, liczący na brak wiedzy swoich klientów.

Aby przystąpić do “Dominate Markets Online”
Kliknij przycisk poniżej i wykup dostęp